Vítkovice v Krkonoších 64, 512 38 +420 732 130 140 rezervace@malahofmanka.cz
Drobečková navigace

Úvod > Ceník

Ceník

Ceník ubytování

Ceník je odstupňovaný podle počtu využitých ložnic a počtu osob (nevyužité ložnice zůstanou uzavřeny, nikdo cizí v nich samozřejmě nebude). Tabulka nemůže vystihnout všechny potřebné možnosti, pokud to bude možné, rádi Vám navrhneme úpravu ceny podle konkrétní situace.

 

Doplňující informace

  • Uvedené ceny jsou finálními cenami, včetně povlečení, ručníků, WiFi internetu, úklidu, obecních poplatků a daní. Extra je spotřeba elektřiny, palivového dřeva do kamen, případně jakéhokoliv jiného doplňkového sortimentu nebo služeb.
  • Počet osob se rozumí s nárokem na lůžko, děti v dětských postýlkách se nepočítají.
  • Pokud si podle počtu osob pronajmete menší počet ložnic, ty zbylé budou uzamčeny a samozřejmě chalupu máte i tak jen pro sebe, nikdo jiný v klientské části nebude.
  • Rezervační záloha činí 50% z celkové ceny pobytu.
  • Doplatek ceny pobytu je splatný nejpozději 2 pracovní dny před příjezdem, na náš účet, na základě naší e-mailové výzvy a sumární faktury. Neakceptujeme platební karty ani hotovost, neprovozujeme EET.
  • Vyúčtovatelná záloha na služby 5000,-Kč je splatná spolu s doplatkem ceny na náš účet. Na konci pobytu Vám všechny konzumované služby a zboží vyúčtujeme a v nejbližší pracovní den Vám zbytek zálohy pošleme zpět na účet.
  • Pokud bude rezervovaný pronájem Vámi zrušen 8 a více dní před nástupním dnem, nebo pokud bude bez ohledu na počet dní před nástupním dnem zrušen z důvodu obecně platných opatření státu, zůstává zaplacená záloha v plné výši platná po dobu 18 měsíců od původního nástupního dne rezervovaného pobytu, tedy lze ji využít pro rezervaci jiného pobytu o stejném nebo vyšším počtu ložnic a nocí, bez storno poplatků. Vícenásobný přesun termínu není možný. Pokud tato 18 měsíční lhůta není využita nebo pokud je pobyt zrušen 7 a méně dnů před nástupním dnem či v nástupní den pobytu, vyhrazujeme si právo účtovat Vám storno poplatky ve výši 100% této zálohy. Přesto, i v tomto případě, je-li to možné, Vám vždy nabídneme náhradní pobyt.
  • Pro slevy za opakované pobyty neuplatňujeme žádné kritérium časového rozsahu, ve kterém by se měl opakovaný pobyt uskutečnit, slevu tedy můžete uplatnit kdykoliv. 
  • Pobyty nabízíme nejméně na 2 noci mimo hlavní sezónu, v hlavní sezóně týdenní pobyty sobota-sobota, dle konkrétní situace je možno se dohodnout i jinak.