Vítkovice v Krkonoších 64, 512 38 +420 732 130 140 rezervace@malahofmanka.cz
Drobečková navigace

Úvod > Rezervace a kontakt

Rezervace a kontakt

Na setkání se těší

Radek Hofman

Vítkovice v Krkonoších 64
512 38

74553313

Kdykoliv nás můžete kontaktovat

Kalendář obsazenosti

Kontaktní formulář

 

Popis rezervačního procesu

  • Objednat si pobyt u nás, nebo se nás na cokoliv zeptat, můžete e-mailem, kontaktním formulářem nebo telefonicky, co Vám lépe vyhovuje.
  • Obratem Vám odpovíme, nebo pokud už objednáváte konkrétní termín, pošleme přílohou e-mailu rezervační smlouvu v PDF.
  • Na jejím základě zaplatíte do 3 pracovních dnů 50% rezervační zálohu, jakmile ji obdržíme na účet, rezervaci Vám e-mailem definitivně potvrdíme.
  • Přibližně 2 týdny před nástupním dnem Vašeho pobytu Vám pošleme e-mailovou výzvu k doplacení celkové ceny a vyúčtovatelné zálohy, se splatností nejdéle 2 pracovní dny před nástupním dnem. Platbu Vám opět obratem e-mailem potvrdíme.
  • Společně s doplatkem zaplatíte na účet i vyúčtovatelnou zálohu 5000,-Kč, z které bude podle odečtu hrazena spotřeba elektřiny, palivového dřeva do kamen, jakéhokoliv doplňkového sortimentu a služeb, příp. způsobená škoda nad rámec běžné spotřeby, opotřebení a životnosti vybavení. Nevyužitý zbytek zálohy Vám obratem vrátíme zpět na účet.
  • Garantujeme Vám připravenost chalupy na Váš příjezd od 16.00 hodin nástupního dne, při odjezdu prosíme o uvolnění chalupy do 10.00 hodin. Tyto mezní časy je nutné dodržet zejména v hlavní sezóně, kdy se bezprostředně v jednom dni střídají pobyty. Kdykoliv to bude provozně možné, rádi Vám vyjdeme vstříc a dohodneme se s Vámi na hodinách příjezdu a odjezdu individuálně dle Vašeho přání.
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů