Vítkovice v Krkonoších 64, 512 38 +420 732 130 140 rezervace@malahofmanka.cz

Chalupa Malá Hofmanka

Malá Hofmanka – to je útulná, nově postavená chalupa na krásném a úžasně klidném místě, na polosamotě na stráni u lesa, přímo uprostřed hor. Přijeďte poznat opravdové Krkonoše!

Ve 3 ložnicích v podkroví a dalších 2 na půdní galerii je pro vás připraveno až 16 lůžek, v přízemí obytná kuchyně s jídelnou, v podkroví pak ještě společný obývací prostor. 2 koupelny se sprchovým koutem a WC + další 2 samostatná WC s umyvadlem. Můžete si pronajmout pouze některé ložnice, přesto bude chalupa jen pro Vás - více v našem ceníku.

Malá Hofmanka je předposlední chalupou v Zákoutí ve Vítkovicích, u žlutě značené cesty z Vítkovic na Rovinky. Leží ve výšce 760 m.n.m., přímo u lesa, s potůčkem tekoucím po hranici pozemku a s výhledem na protější stráně s polosamotami  rozesetými nad údolím Hamerského potoka.

Na běžecké tratě mezi Horními Mísečkami a Beneckem je to od nás 700 metrů, k hospodě Rovinka  1 km, na rozhlednu Žalý 5 km, po běžeckých tratích na Benecko necelé 4 km a na Horní Mísečky 8 km. A obec Vítkovice, kde je obchod, pošta i půjčovna lyží, je 1,5 km od nás dolů.

Krkonoše nejsou jen rušná horská střediska, u nás najdete krásná a tichá místa se vším, co k našim nejvyšším horám patří – výhledy, čistým vzduchem, lesy, stráněmi, potoky,… a opravdovými zimami. Tady zažijete atmosféru starých Krkonoš, v kterémkoli ročním období, tady zapomenete na ruch dole pod horami. Přímo od chalupy můžete vyjet na běžkách, na kole, nebo vyrazit po svých na mnoho krásných a vyhlášených krkonošských míst, včetně nejvyšších hřebenů. Sem se můžete příjemně unaveni vracet a užívat si dokonalý klid a pohodu.

Rezervovat ubytování

Aktuality

20kvě

DOKONČILI JSME INTERIÉRY A 1.6.2019 OTEVÍRÁME

Těšíme se na Vaši návštěvu!

13úno

OTEVÍRÁME NEJPOZDĚJI 1.6.2019

Už nyní přijímáme rezervace na pobyty od 1.června 2019 a dál. Pokud se nám podaří dokončit interiéry dříve, včas to oznámíme, hodně to záleží na délce zimy.

Zobrazit všechny aktuality

Ceník

Zarezervujte si celou chalupu pro sebe ...

Zobrazit ceník

Apartmány Šumava

Poskytujeme také příjemné ubytování v našich apartmánech na Šumavě, v lokalitě Borová Lada.

Zobrazit ubytování